Stavebný priemysel

Okenné profily/výstuže

Spoločnosť CD - profil s.r.o. vyrába takmer všetky typy profilov najznámejších profilových systémov ako sú napríklad: Salamander, Gealan, Veka, Rehau, Roplasto, Brügmann, Thyssen, Internova, Aluplast, Deceuninck, Horizont, Trocal, KBE, Kömmerling a ďalšie. Ide o široký sortiment oceľových valcovaných profilov rôzneho tvaru a prierezu, ktoré sa používajú pri výrobe plastových okien a dverí. Okenné profily sú vyrábané zo žiarovo pozinkovaného plechu o hrúbke väčšinou 1,5-2mm prípadne 2,5 mm. Súčasťou ponuky CD - profil s.r.o. v segmente výstuží sú aj dverové frézované výstuže. Väčšinou sa jedná o zvárané profily vyvalcované na neštandardnú dĺžku s vyfrézovanými otvormi na ukotvenie kľučky.

Skelet rodinných domov

Skelet rodinných domov predstavuje nosnú konštrukciu montovaných rodinných domov zo žiarovo pozinkovaných profilov.

Zárubňové profily

Zárubňové profily sú vyrábané z klasického nepozinkovaného plechu v dĺžkach podľa požiadavky zákazníka. Po vzájomnej dohode je možná aj výroba zárubňových profilov s protipožiarnym vylepšením. 

Závesné lišty

Závesné lišty sú dierované oceľové profily rôzneho tvaru, ktoré sa používajú pri inštalácii závesných systémov. Ide o montážne nosníky ST, ktoré sa používajú pre montáž potrubných a vzduchotechnických rozvodov a elektromontážnych trás.