FAQ

 • Môžete mi dodať valcovaný alebo lisovaný profil podľa môjho návrhu?

Po zaslaní výkresu  Vám vieme pripraviť ponuku podľa Vašej špecifikácie.

 • Z akých hrúbok ocele vyrábate oceľové valcované alebo lisované profily?

Naša technológia nám umožňuje vyrábať oceľové valcované profily v rozsahu hrúbok od 0,6mm do 2,5mm

 • Aké je minimálne objednávacie množstvo valcovaných alebo lisovaných profilov?

Minimálne množstvo je 1000m z jedného typu profilu, pri odbernej tolerancii -200m/+400m. Toto minimálne množstvo je dané používanou výrobnou technológiou, ktorá je určená primárne na veľkosériovú výrobu.

 • Aký je dodací termín na dodanie objednaných profilov?

Štandardný dodací termín je dva až tri týždne od objednávky. V prípade požiadavky na špeciálne profily (atypické, dierované) je termín podľa dohody so zákazníkom.

 • Akou technológiou vyrábate profily?

Profily sú vyrábané technológiou valcovania za studena, lisovaním a pozdĺžnym zváraním laserom pre zvárané profily. V prípade potreby je možné vyrábať aj rôzne typy dierovaných profilov.

 • Aké typy profilov vyrábate?

Profily sa vyrábajú ako otvorené alebo zvárané, s možnosťou rôzneho dierovania a rôznej dĺžky podľa zadania zákazníka.

Ide predovšetkým o výstuhy do plastových okien a dverí pre rôzne druhy systémov na trhu, ako napríklad REHAU, Gealan, Salamander, Internova, Deceuninck, Veka, atď.. Ďalej vyrábame profily pre rôzne účely použitia: nábytkové kovania, nosníky pre regálové systémy, nosníky pod solárne panely, zárubňové profily, lišty do elektro-rozvodných skríň, vinohradnícke a ovocinárske stĺpiky, výstuhy pre bezpečnostnú a trezorovú techniku a ďalšie rôzne typy profilov a lisovaných dielov podľa požiadaviek zákazníka.

 • Máte k dispozícii katalóg vyrábaných výstuh?

Nie, nakoľko  všetky typy profilov sú vyrábané zákazkovo podľa individuálnych požiadaviek zákazníka.

 • Viete zabezpečiť aj dodávku na miesto určenia?

Áno, keďže disponujeme vlastným vozovým parkom nákladných vozidiel, vieme v prípade požiadavky zabezpečiť dodávku tovaru priamo na miesto určené zákazníkom.

 • Má Vaša spoločnosť implementovanú politiku zabezpečenia kvality?

Áno, vzhľadom k tomu, že sme držiteľmi certifikátov riadenia kvality v zmysle ISO 9001:2008 a niekoľkých zákazníckych certifikátov kvality.

Taktiež pozorne načúvame podnetom na zlepšenie od zákazníkov, ktoré sa následne snažíme zapracovať do procesov.

 • Koľko rokov ste na trhu?

CD – profil s.r.o. pôsobí na trhu od roku 1994. Postupom času sa spoločnosť vypracovala na jedného z popredných dodávateľov valcovaných a lisovaných profilov.

 • Ako Vaša firma pristupuje k ochrane životného prostredia a efektívneho využitia zdrojov?

Zdravie, bezpečnosť a ochrana životného prostredia, úspora energií a trvalá udržateľnosť zdrojov tvoria neoddeliteľnú súčasť stratégie vedenia firmy CD  – profil s.r.o.. Venujeme zvýšenú pozornosť vytváraniu bezpečných a zdravých  pracovných podmienok, skvalitňovaniu životného prostredia, usilujeme sa o  maximálne využívanie zdrojov a energií, uplatňujeme princíp obozretnosti a zodpovednej starostlivosti, čím chceme prispieť k zabezpečeniu trvalo udržateľného rozvoja.